Ne každá z nás se může pochlubit křivkami 90-60-90, ale to neznamená, že nemůžeme být i tak krásné, dokonalé a sexy. Stačí jen zvolit správný střih a barvu oblečení, použít pár chytrých triků a vše správně skombinovat. Pokud stále tápete a nejste si jistá, co sluší právě Vám, není nic jednoduššího, než sledovat můj mini kurz oblékání, kde Vás pravidelně krok po kroku naučím, co nosit a jak být krásná i s nějakým tím kilem navíc.

Stačí jen zvolit správný střih a barvu oblečení, použít pár chytrých triků a vše správně skombinovat. Pokud stále tápete a nejste si jistá, co sluší právě Vám, není nic jednoduššího, než sledovat můj mini kurz oblékání, kde Vás pravidelně krok po kroku naučím, co nosit a jak být krásná i s nějakým tím kilem navíc. Nebojte se na cokoliv zeptat, ráda Vám poradím. Pokud si stále nebudete jistá, nebojte se využít mých služeb osobního stylisty. Velká prsa – objem hrudníku je podstatně širší, než boky. Mohou být i široká ramena.

Plné křivky – přesýpací hodiny – Máte jasně definovaný pas, souměrná prsa a boky. Svou hmotnost máte rovnoměrně rozdělenou po celém těle. Mezi přesýpacími hodinami a plnými křivkami je rozdíl v celkovém objemu. Plné křivky mají vyvinutá prsa a větší boky. V obou případech jste majitelkou jedné z nejvíc sexy postav.

Hruštička – tato postava se vyznačuje těžším spodkem – malá prsa i ramena a objemnější boky a stehna. U hodně hubených žen stačí, když jsou jejich boky širší než obvod hrudníku.

Malá postava – pokud Vaše výška je menší než 165 cm

Vysoká postava – pokud Vaše výška je více jak 180 cm

Milé dámy, tak jak to máte, našli jste se? Pokud ne, klidně napište a já Vám pomohu.

Ale pamatujte, neexistuje špatná postava, jen špatné oblečení. I nenápadné detaily a barvy umějí opticky čarovat a pomohou právě vám vypadat tak, jak jste si vždycky přála.

Nebojte se na cokoliv zeptat, ráda Vám poradím. Pokud si stále nebudete jistá, nebojte se využít mých služeb osobního stylisty.

Vaše Miška