Jsme tu pro váš skvělý pocit

o nás

Jsme tým profesionálních stylistů a vizážistů. Víme, jak na sebevědomí a báječný pocit ze sebe sama. Postaráme se o vaši skvělou vizáž s láskou, úctou a respektem.

Michaela Tutko

Osobní stylistka a make-up artistka, zakladatelka projektu Personal Styling

„Nejkrásnější pocit pro mě je, když se mé klientce mění život před očima. To, jak vypadáme, mnohdy vypovídá o tom, jak se cítíme a naopak.“

Praha / Brno / Hodonín

Martina Jankech osobní stylistka Praha

Martina Jankech Sochová

Osobní stylistka

 

„Fashion styling do časopisu je umění okamžiku, které nás má okouzlit. Osobní styling je řemeslo, kdy vytvářím funkční šatník na míru.“ 

Praha

Martina Herštusová fotograf Praha

Petra Holíková

Osobní stylistka pro ženy i muže

 

„Každý jsme originál. Všichni to víme, ale často na to zapomínáme. Mým cílem je pomoct najít Vaši
jedinečnost a dát ji prostor ukázat se celému světu.“
 

Praha

Katka Moravcová vizážistka Praha

Marta Hlávková Vydrová

Osobní stylistka

„Dobře oblečenými se ženy ani muži nerodí. Stávají se jimi poté, co se rozhodnou naučit to, co se špatně oblečeným lidem učit nechce.“

Olomouc / Ostrava / Brno / Praha

Katka Moravcová vizážistka Praha

Katka Moravcová

Osobní stylistka a make-up artistka

„Vždy jsem věřila, že móda neexistuje jen proto, aby ženy dělala krásnějšími, ale také proto, aby jim dodala odvahu a sebevědomí.“

Praha

Jana Hrbáčková vizážistka proměny Praha

Jana Hrbáčková

Make-up artistka a hair stylistka

 

„Vyznávám přirozený make-up, který podtrhne vlastní krásu podstatu ženy.“

 

Praha / Ostrava

Martina Herštusová fotograf Praha

Petra Černá

Make-up artistka

 

„Miluji ženskost a svou práci, která dělá ženy ještě krásnější a smyslnější.“

 

Brno

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů

Michaela Tutko

Osobní stylistka, make-up artistka, hair stylistka a zakladatelka projektu Personal Styling

Michaela Tutko osobní stylistka a vizážistka Praha

„Moje práce je moje vášeň. Pomáhat ženám a ukázat jim, že jsou jedinečné a krásné, je moje životní cesta.“

Působím v Praze jako vizážistka a osobní stylistka pro privátní klientelu, kde je pro mě největší odměnou, když můžu ženám pomoci najít samu sebe.

Působím i jako profesionální stylistka pro reklamu, focení či natáčení. Své kreativitě povolím otěže při komerčních projektech vyžadujících foto make-up, runway make-up a video make-up.

Mé největší úspěchy

 • patřím mezi TOP 20 NEJLEPŠÍCH STYLISTŮ V ČECHÁCH
 • pracovala jsem v Dubaji i v prestižním studiu Image 1st na slavné Oxford Street v Londýně
 • Na londýnském Fashion Weeku jsem vytvářela make-up modelkám různých etnických skupin a v týmu Olivie Ferrer jsem líčila svatební hosty na velkolepých anglických svatbách
 • učila jsem se od Phyllis Cohen, která spolupracuje s The Purple, Davidem Bowiem, Tinou Turner, Kyllie Minogue, Lady Gaga a spoustou dalších hvězd
 • A ten nejcennější úspěch? Narození mojí dcerky Olivky…

Studovala jsem:

 • BACKSTAGE – škola stylu v Praze – profesionální osobní stylista
 • Asociace Vizážistů a stylistů – osobní stylista pro muže
 • Make-up Institut Prague – beauty makeup, bridal makeup, hair design, photo make-up, iconic makeup, extreme makeup, avant-garde makeup, runway makeup, men makeup, TV & stage make-up, mature skin make-up and SFX
 • The London Make-up School – Celebrity make-up, Black make-up
 • Iana Willkofer make-up academy – aquarelle technics
  Jak to všechno začalo?

Vždycky mě bavilo obklopovat se krásnými věcmi. Od své vždy elegantní babičky jsem si už jako malá půjčovala podpatkové boty a mamince zase brala malovátka.

V pubertálním věku jsem se viděla v manažerském křesle a studium ekonomie bylo jasnou volbou. Už během vysoké školy jsem si vyzkoušela administrativu díky krásné práci v moravském vinařství. Excelovské tabulky ale nebyly pro mě, přesedlala jsem tedy na naftařskou společnost a starala se o PR činnosti a organizace eventů. Potkávala jsem zajímavé lidi a mohlo by se zdát, že to byla práce snů. Já jsem však v hloubi duše toužila po něčem větším, smysluplnějším.

Už od základní školy jsem měla cit pro krásu a tendence pomáhat ženám kolem sebe. Pochopila jsem totiž, že krása a psychická pohoda spolu úzce souvisí. Snažila jsem se inspirovat mé kolegyně a kamarádky, aby se cítily lépe. Protože se často stává, že se my ženy staráme o všechny kolem, jen ne o sebe.

Jednoho dne bylo načase se rozhodnout co chci vlastně dělat.
„CHCI POMÁHAT ŽENÁM, CHCI, ABY SVĚT KOLEM MĚ BYL KRÁSNĚJŠÍ A ŽENY ŠŤASTNĚJŠÍ.“

Nepatřím mezi lidi, kteří nejistě zkouší, ale jdu do všeho vždy na 100 %. Takže bez váhání následoval kurz stylingu, odchod z luxusně placené práce a z malého města, kde většina lidí ani netušila, co stylistka dělá, jsem odjela do Londýna.

Prošla jsem kurzem make-upu v prestižní The London Make-up School a i přes počáteční jazykovou bariéru jsem se nakonec dostala do týmu make-up artistů na londýnském Fashion Weeku, připravovala modelky na focení Playboye, významné osobnosti na titulní stránky Forbesu, účastnila se školení u vizážistky Lady Gaga, líčila i 4 modelky během půl hodiny a naučila se pracovat pod velkým časovým tlakem.

Přitom jsem si uvědomila, že každá žena – i ta, která právě vyráží na přehlídkové molo – má pochyby sama o sobě. O to víc mě proto začalo bavit ženám pomáhat najít styl, který jim odhalí jejich vnitřní krásu a podtrhne jedinečnost.

To, jak se oblékáme a jak se o sebe staráme, totiž není zdaleka tak povrchní, jak si mnoho lidí myslí. Ukazuje to, kým jsme. Jak velkou prioritou jsme sami pro sebe. Jestli si na sebe dokážeme vyhradit čas a prostor, nebo všechen obětujeme někomu a něčemu jinému.

Svým klientkám pomáhám vytvořit efektivní jedinečný šatník, který sedne jejich postavě, osobnímu stylu i rozpočtu. Tak, aby vyzařovaly tu správnou energii na pracovním pohovoru, cítily se skvěle a sebejistě v zaměstnání a bez velkého převlékání pak vyrazit s dětmi klidně přímo na hřiště.

Podporuji ženy v tom, aby se i po náročných životních změnách mohly vrátit zpátky do svého krásného já. Aby se nebály vystoupit z davu a přestaly k sobě být přehnaně kritické. Aby si uvědomily, že život není jen o práci a péči o domácnost. Je tu především od toho, aby si ho užívaly.

Se vší krásou, kterou nabízí.

S láskou, Míša ♥

Martina Jankech Sochová

Martina Jankech osobní stylistka Praha

Martina se kolem „módy“ motala už od dětství a vždy jí to připadalo jako samozřejmost. To, že to není samozřejmost pro všechny pochopila až na VŠ, kdy v tomto oboru začala pracovat. Nejdřív jako prodavačka, pak jako asistentka na módních přehlídkách a nakonec jako vedoucí ve fashion retailu.

Získala certifikát Osobní Stylistky ve Škole stylu, absolvovala navazující školení, píše blog a krátké články do internetových časopisu, účastní se focení pro magazíny obchodních center a její vášní jsou proměny stylu osobní klientely.

Nejvíce ji naplňuje otevřít vaší skříň a najít tam poklady, na které jste už možná zapomněli, vytvořit z nich nové možnosti, jak je vynosit dál a nebo taky vyhodit.

Následně doplnit to, co skutečně využijete, protože každá z nás má své životní tempo a styl. Největší odměnou jí pak je, když se klientka ozve znovu, protože ví, že spolu odvedli dobrou práci.

Má ovšem jeden neduh, vždy vás bude „nenápadně“ tlačit do přírodních materiálů a naučí vás číst etikety na oblečení.

Vyladí váš šatník vašemu životnímu stylu.

Katka Moravcová

Katka Moravcová vizážistka Praha

Katka je profesionální stylistka, vizážistka, vlasová stylistka, která se oboru krásy věnuje již několik let.

Absolvovala kurzy v Asociaci vizážistů a stylistů ČR, Make-up Institutu Prague a Surface Make-up. Pracovala v prestižním studiu ProBeauty, v projektu Probuď Labuť se věnovala svatebnímu líčení a účesům, spolupracuje také s filmovými produkcemi na tvorbě videoklipů a reklam.

Svůj obor miluje především, protože obdivuje techniky optických klamů, krásu lidského těla, sílu pigmentu a kreativitu.

Její přístup k jakémukoliv klientovi je vždy profesionální a zodpovědný, ale vždy se snaží dát do její práce část sebe.

Já osobně s ní moc ráda spolupracuji, protože je to především člověk se zlatým srdcem.

Jana Hrbáčková

Jana Hrbáčková vizážistka proměny Praha

Jana je vizážistka a hairstylistka s více než sedmiletou praxí, působí zejména v Praze a Ostravě, ale za klienty cestuje v rámci celé ČR.

Věnuje se převážně osobní klientele, vedle toho pracuje také jako maskérka v TV Nova, proměňuji ženy v pořadu ČT1 Sama doma, spolupracovala rovněž na filmových a reklamních projektech (např. Zátopek, reklama pro společnost Apple), dále spolupracuje s různými fotografy a módními návrháři.

Jejím stylem je make-up, kdy žena vypadá po nalíčení stále jako ona sama, make-up, který zvýrazní krásu ženy samotné (případně potlačí drobné nedokonalosti, které my všechny na sobě rady nacházíme).

Petra Holíková

Petra Holíková

Petru okouzlil svět módy již během středoškolského studia. První stylistický kurz úspěšně absolvovala v BACKSTAGE v Praze. Po maturitě jí to zaválo do Nizozemí, kde se jí natolik zalíbil místní životní styl, že zde žila přes 5 let a vystudovala i univerzitu se zaměřením na Business a Marketing. Poté se vrátila zpět do Prahy, kde se uchytila jako PR a Marketing specialistka.

Pracovně prošla agenturním, korporátním, neziskovým i developerským světem. V každém sektoru potkávala různé lidi a styly oblékání. Jedno pravidlo ale fungovalo všude stejně. Ptáte se které? V jednoduchosti je opravdu krása!

Máte-li také rádi heslo „Méně je více“, určitě si s Petrou budete rozumět. Petra navíc osloví také ty z Vás, kteří v sobě chtějí objevit jedinečnost a dát ji prostor ukázat se celému světu. Ať už potřebujete vybrat konkrétní outfit či si udělat jasno v šatníku, Petra tu bude vždy pro Vás! 

Petra Černá

Petra Černá

Začalo to v roce 2015 v Make-up Institute, kde moje kreativita konečně našla praktické uplatnění. Už dřív jsem se věnovala uměleckým oborům a všemu, co je estetické, ale různorodost světa ženské krásy mě zcela pohltila.

Práce s pestrou škálou osobností mých klientek mě naplňuje a vždycky mě hřeje u srdce, když vynikne jejich opravdové půvabné já. Nejdůležitější pro mě je, aby výsledný look byl ženský, přirozený a zákaznice si ho snadno a bez velkých investic mohly vytvořit i u sebe doma.

Pracuji s kosmetikou Mac, Estee Lauder, Bobbi Brown, Anastasia, Beverly Hills atd, a ráda svým
klientkám doporučuji osvědčené výrobky, postupy a triky.

Marta Hlávková Vydrová

Marta Hlávková Vydrová

Marta dostala od Boha cit a dar pro barvy, detail, vnímám věci s přesahem. Dobře ví, jak moc nás může oblečení podpořit. Její vášní je udržitelná móda, efektivně uspořádaný šatník a to vše s důrazem na jedinečnost každé ženy, u které tvoří detox šatníku.

„Stále více lidí a hlavně žen chce oblečení, které tolik nezatěžuje a touží ho poskládat tak, aby toho nebylo potřeba hodně. Když třídím, zapomínám na čas. Stanu se tou činností a jenom to skrze mě protéká a já se cítím naplněně, smysluplně a něco dalšího se učím

Mám ráda pocit, když sleduji při proměně další ženu, která se „najednou“ uvidí v zrcadle úplně jinýma očima. Myslím, že naprosto přesně to vystihuje jedna má klientka, která vždycky říká: „To víš, já už jsem si díky Tobě zvykla na to, že jsem krásná:o)“ A to je to, co mi dává smysl. Flow, nadšení, radost.“

Má také ráda efektivní nákupy, které ženám ukáží, že někdy méně, je více. Nakupovat třeba i v second handu je totiž nejen udržitelná cesta, které moc fandí, ale hlavně se tam dají najít opravdové poklady.

Posledních 6 let pracovala ve Svatebním salonu Mona, kde pochopila, jak je móda a zákaznická psychologie jejímu srdci blízká. Cítila, že bych mohla pomáhat ženám víc, než jen při jejich velkém svatebním dni. Provede vás v každodennosti a ukáže vám, že každý všední den může být sváteční, budete-li chtít.

Dobrý den Marťo, děkuji Vám za skvěle strávený den! Ačkoliv jsem nestihl dlouho plánovanou schůzku s kamarádem, vůbec toho nelituji…☝? Ať bych přemýšlel, jak bych přemýšlel, to množství kombinací a vychytávek bych nikdy nedal dohromady…?? Fotografie jsem posílal přítelkyni a nevychází z údivu…?
Skvěle strávený čas…?
Jan Fichtner

Dlouhé roky jsem si chtěla dopřát péči stylistky, ale vždy jsem si našla výmluvu jak to nejde udělat. Dala jsem na intuici (plus pár hodin interní analýzy) a vybrala jsem si naprosto skvěle. Vše co jsem od Martičky očekávala bylo splněno a přeplněno. S klidným svědomím můžu její služby, každému doporučit. Je velice trpělivá, přátelská, empatická a dokáže se přizpůsobit situaci ve které se vy zrovna nacházíte. Na nic si nehraje, je velice slušná, ale dokáže vymezit i správné hranice. To se velice hodí u neochotných prodavaček:) Jako amatérka ve světe módy jsem se díky ní necítila jako úplný pitomec co nic neví, ale jako na báječné dámské jízdě s kamarádkou. Děkuji za vše Marti!
Petra Mládková

Poptávka - stylistka

Stylistka:

13 + 5 =