4týdenní online kurz

 Efektivní šatník na míru

Proměňte svůj šatník – i ten váš může být jednoduchý, minimalistický a nadčasový.

Najděte svůj jedinečný styl a zjistěte jaké oblečení sluší vaší postavě a podpoří vaši osobnost.

„Nikdy bych nevěřila, jak hluboký lze navázat vztah se sebou a svým šatníkem prostřednictvím on-line kurzu. Z nejisté holky, co nosí většinou věci, co jí někdo dal, je seběvědomá žena, která ví, co jí sluší a nebojí se to nosit! Za čtyři týdny?! Kdyby se mi to nestalo, tak neuvěřim.“

Barbora Bokšteflová

Chcete si vybudovat svůj efektivní šatník?

5

Máte přeplněnou skříň a přitom nic na sebe?

5

Nevíte, jaké střihy sluší vaší postavě a tápete v barvách?

5

Nakupování vás stresuje a váš šatník je nudný?

5

Nakupujete bez rozmyslu a nové kousky neumíte kombinovat?

5

Na mateřské se vám změnil styl i postava a chcete znovu vypadat svěže?

5

Osobnostně rostete a staré oblečení tomu neodpovídá?

5

Změna pracovního postavení vyžaduje jiný styl oblékání?

Sestavte si svůj vlastní efektivní šatník – s vaším sebevědomím to udělá zázraky.

Jednoduchý šatník

Během 4 týdnů vás naučím vytvořit efektivní šatník na míru i pro ty nejnáročnější. Na konci kurzu zazáříte s několika geniálně vybranými základními kousky, které pak jen doplníte aktuálními módními trendy.

Nadčasový šatník

V kurzu postavíme pilíře vašeho šatníku z oblečení, které nepodléhá proměnlivosti módy a bude vám slušet dnes i za 10 let.

Skvěle kombinovatelný šatník

Konečně si zorganizujete a vytřídíte šatník a naučíte se oblečení nakupovat chytře, aby lichotilo vašim křivkám a vzájemně se barevně i stylově doplňovalo. Vyladíme i vhodné doplňky.

Minimalistický šatník

Už nikdy nemusíte bezradně postávat před přeplněnou skříní a bát se nepovedených kombinací. Budete mít šatník, na který se můžete spolehnout za všech okolností.

Zatočte s chaosem ve skříni, stejně jako ženy, které už kurzem prošly! S 4týdenním kurzem Efektivní šatník na míru vypilujete styl, a především necháte vyniknout svou jedinečnost, ženskost a krásu.

Zatočte s chaosem ve skříni, stejně jako ženy, které už kurzem prošly! S 4týdenním kurzem Efektivní šatník na míru vypilujete styl, a především necháte vyniknout svou jedinečnost, ženskost a krásu.

Co můžete od kurzu očekávat?

Krásná za každé příležitosti

Jednoduchý perfektně padnoucí šatník pro své vytoužené nové já. Už žádné postávání u skříně a věta “Nemám co na sebe”.

Ženská a přitažlivá

Dodáte svému šatníku ženskost a přitažlivost. K takové změně muži nejsou slepí, i ten váš to jistě ocení.

Sebevědomá

Už žádné přešlapy – budete přesně znát váš styl a vědět, co do něj nepatří.

Umí nakupovat

Konec impulzivních nákupů a zbytečně utracených peněz. Každý kousek bude ladit s ostatními a všechny vynosíte.

Perfektně sladěná

Kombinování barev, oblečení i doplňků si můžete užívat, protože budete vědět, jak na to.

Osobitá

Získáte jistotu, že vám to sluší. Vyladěný osobní brand vám dodá sebevědomí a sílu i v těch oblastech života, kde byste to nečekala. Vzhůru do nových výzev!

jak si poskládat šatník online kurz

„Kurz byl naprosto boží. Dostala jsem od něj mnohem víc, než jsem čekala. Nejenom, že jsem si ujasnila, jaké střihy mi sluší, jak opticky vylepšit postavu, ale taky jaké barvy do šatníku zařadit. Nikdy jsem netíhla k hnědým odstínům, ale díky Míše jsem si jeden kousek koupila a já úplně hledím na to, jak mi to sluší. Cítím se žensky, sexy, sebevědomě. Už nejsem máma na rodičovské. Už jsem sexy, šik máma na rodičovské. A to je sakra rozdíl.
Poslední týden kurzu jsem byla na nákupech a shopping probíhal jako nikdy předtím. Vešla jsem do obchodu, a hledala věci, které potřebuji do šatníku doplnit. Jako já jsem rovnou viděla, jestli je to vhodný střih pro mě! Wow! Tohle prostě chcete zažít! Jít najisto pro určité kousky, vědět na co koukat. Doporučuju všema dvaceti! A manžel taky!“

Ivana Bojko

Nesnažte se napasovat do oblečení, které k vám nesedí. Začnete si pořizovat takové oblečení, které dá vyniknout vaší osobnosti a vyzdvihne přednosti vaší postavy.

Co vás v kurzu čeká?

První týden - Najdete ideální střih pro svou postavu

 • Určíte svůj typ postavy a naučíte se pracovat s problematickými částmi.
 • Ukážu vám, jak jednoduše skrýt nedostatky a podtrhnout ženskost.
 • Zapomeňte na obecné typologie – najdeme střihy pro vaši reálnou postavu.
 • Vytvoříte si vizualizaci základních pilířů svého šatníku.
jak si poskládat šatník online kurz

Druhý týden - Určíte si své barvy a styl

 • Zaměříme se na barvy a styl vašeho efektivního šatníku.
 • Zjistíte, které barvy vám sluší. Nenechte se zmást všeobecným poradenstvím (jaro, léto, podzim, zima) – ukážu vám jednoduché triky, jak na základní barvy šatníku. Budou vám slušet, nebudou nudné a půjdou perfektně kombinovat.
 • Vyjasníte si, co je váš styl, a budete přesně vědět, co s vámi ladí.
 • Odnesete si konkrétní vizualizaci svého efektivního šatníku.
jak si poskládat šatník online kurz

Třetí týden - Zorganizujete si stávající šatník

 • Pod mým vedením si projdete šatník. Díky vizualizaci už budete přesně vědět, co do tam patří a co musíte vyřadit.
 • Naučím vás obléct se stylově od hlavy až k patě – na konci týdne budete mít 5 kompletních outfitů do práce, na doma i do přírody.
 • Vytvoříte si přesný nákupní seznam toho, co vám chybí. Vyhnete se tak náhodným nákupům oblečení, které s ničím neladí.
jak si poskládat šatník online kurz

Čtvrtý týden - Naučíte se efektivně nakupovat

 • Probereme spolu, jak nenaletět na reklamní triky, rozeznat kvalitu a postavit svůj efektivní šatník na materiálech, které něco vydrží.
 • Naučím vás rychle, efektivně a s lehkostí nakupovat oblečení i doplňky. Pochopíte základní chyby při nákupech, abyste je už nikdy nemusela opakovat.
 • Nákupy mají své zákonitosti. Provedu vás jimi krok po kroku, aby se vám už nikdy nehromadilo ve skříni oblečení, které nevynosíte.
 • Ukážu vám, jak najít “TEN” správný kus, ke kterému se vám bude skvěle kombinovat
jak si poskládat šatník online kurz
jak si poskládat šatník online kurz
jak si poskládat šatník online kurz

Sestavte si se mnou svůj jedinečný šatník, který zvýrazní vaši ženskost.

Kurz a komunita, která vás podpoří

Praxe vydá za tisíc slov. Proto ke 4týdennímu kurzu získáte moji aktivní 3měsíční podporu. Čekají na vás videa i živá vysílání, zpětné vazby na vaše outfity, skupinová energie a společná motivace jít do akce.

Praxe vydá za tisíc slov. Proto ke 4týdennímu kurzu získáte moji aktivní 3měsíční podporu. Čekají na vás videa i živá vysílání, zpětné vazby na vaše outfity, skupinová energie a společná motivace jít do akce.

5

Videa plná inspirace a informací

Srozumitelné lekce s konkrétními příklady i praktickými cvičeními. Po shlédnutí videa budete přesně vědět, jaké kroky udělat ke své lepší image. Videa budou nahraná v členské sekci na webu.

5

Pracovní listy a další materiály

Abych vám budování dokonalého efektivního šatníku co nejvíce usnadnila, dostanete k lekcím i slidy, pracovní listy a přehledné checklisty.

5

Pravidelná online setkávání na ZOOMu

Při živých setkáních zodpovím vaše dotazy včetně otázek, které mi napíšete ve facebookové skupině. Na záznam vysílání se můžete podívat kdykoliv.

5

Moje komentáře k vašim outfitům

Každý týden vyhlásím vlákna, ve kterých dostanete zpětnou vazbu na váš osobní šatník s konkrétními tipy na vylepšení

5

Zpětná vazba od ostatních žen

Na své outfity a nápady budete pravidelně dostávat cennou zpětnou vazbu od dalších 2 stylistek z mého týmu Personal Styling i od ostatních účastnic kurzu. Podpořme se vzájemně!

„Především bych chtěla moc poděkovat za možnost se tvého kurzu zúčastnit. I přes to, že jsem již měla šatník vytříděný, tak se mi i tak podařilo skříň ještě víc vyprázdnit, protože proč bychom doma měli chodit v děravých a žmolkovananých věcech, že? Proč na procházku se psem bych měla mít vytahané tepláky… Moc se mi líbilo, jak to bylo postupně rozdělené. Nic násilného, vše postupně, pomalu. Vlastně ani do těch nákupů nás nijak netlačíš, spíš se snažíš, abychom si dokázaly udělat hezké outfity z toho, co nám zůstalo. To velmi oceňuji. Hodně mi na začátku pomohlo určení postav – to jsem třeba vůbec nečekala, že při sestavování šatníku budeme dělat. Díky tomu jsem si uvědomila, že i přes to, že se necítím nijak tlustě, mám prostě široké boky a celý život jsem na ně upozorňovala a přitom jsem myslela, že dělám pravý opak. Nikdy mě nenapadlo přitáhnout pozornost na část těla, která je ucházející, a tím odvedu pozornost od nedostatků. Schovávala jsem se do černé a oversize věcí… a teď zjišťuji, že to byla škoda. Nebylo to potřeba.“

Monika Popelková

Celý kurz jsem vytvořila tak, aby byl maximálně efektivní a motivující. Prostě aby vás opravdu nakopl do akce. Chaosu a marných pokusů už bylo dost. Je čas na jednoduchý, minimalistický a ženský šatník.

Celý kurz jsem vytvořila tak, aby byl maximálně efektivní a motivující. Prostě aby vás opravdu nakopl do akce. Chaosu a marných pokusů už bylo dost. Je čas na jednoduchý, minimalistický a ženský šatník.

Jak bude kurz probíhat?

Dostanete přístup k výukovým videím a materiálům na celý 4týdenní kurz – s platností 3 roky.

Doporučuji rozdělit si materiály do 4 týdnů. Ale klidně můžete jít svým vlastním tempem a k lekcím se kdykoliv vracet po dobu 3let. Veškeré podklady najdete na výukové platformě.

Uvidíme se 3× na online skupinové koučingové hodině

Není to jen o šatech, nový šatník přinese také životní změnu. Nejste v tom ale samy, během prvních 3 měsíců se 3× sejdeme online na společné koučovací hodině, kde se mě můžete zeptat na cokoliv k vašemu novému stylu. Skupinové hodiny budou probíhat na Zoomu (připojíte se přes odkaz v e-mailu) vždy první středu v měsíci v 18:00.

Dostanete přístup do soukromé facebookové skupiny na dobu 3 měsíců

Přidejte se do komunity žen, které stejně jako vy právě prochází proměnou. Ve skupině budu také každý týden vyhlašovat vlákno na dotazy, kde ode mě a od mých stylistek dostanete zpětnou vazbu na vaše outfity.

jak si poskládat šatník online kurz

S tím pravým oblečením se můžete cítit sebevědomě, žensky a šik i když máte plné křivky, větší bříško, malá prsa nebo velké boky. Objevte, které střihy, styly a barvy udělají tuhle službu pro vás.

S tím pravým oblečením se můžete cítit sebevědomě, žensky a šik i když máte plné křivky, větší bříško, malá prsa nebo velké boky. Objevte, které střihy, styly a barvy udělají tuhle službu pro vás.

V čem je kurz Efektivní šatník na míru jedinečný?

5

Respektuji individualitu každé ženy

Nerozděluji ženy na hrušky, jablka a trojúhelníky, kterým sluší barvy jara, léta a tak dále. To už jsme všechny vyzkoušely a víme, že obecná moudra z časopisu nepomáhají. Já věřím, že jedinečnou krásu ženy nenacpete do škatulek. Proto můj kurz zohledňuje vaši individualitu, reálnou postavu a barevný typ.

5

Kurz je komplexní – nejde jen o barvy a střihy, ale především o to, co chcete svým vzhledem vyjádřit.

Postavou a barvami začínáme, ale pak půjdeme dál. Zaměříme se na váš mindset, zamyslíme se nad tím, kam oblečení nosíte, co chcete, aby vyjadřovalo, kdo vlastně jste a co od života očekáváte. Na konci celého procesu budete VY, taková, jaká chcete být. Vaši skříň vyčistíme od všeho, co už s vámi neladí, a ukážeme si, jak levně a efektivně nakoupit, co vám schází.

5

Cestu k dokonalém stylu projdu s vámi

Neslibuji zázraky přes noc. Vím totiž, že každá proměna je pomalý proces. Je to stejné, jako když hubnete – když za měsíc shodíte 10 kilo, riskujete spíš jo-jo efekt než dlouhodobé výsledky. Proto jsem vytvořila kurz, kde vás budu motivovat k malým změnám, které vás ovšem postupně dovedou k velkým výsledkům. Proto je součástí 4týdenního kurzu moje 3měsíční podpora a ke všem materiálům se můžete další 3 roky vracet.

Už 476 žen ví, co jim sluší

 

Kurzem Efektivní šatník na míru už prošlo téměř 500 žen, které si díky němu s nadšením vybudovaly okouzlující a přitom jednoduchý svěží šatník. Ale především prošly obrovskou proměnou, která jim doslova změnila život. Klíčem ke spokojenosti je totiž sebevědomí.

 

A co něm říkají?

Už 476 žen ví, co jim sluší

 

Kurzem Efektivní šatník na míru už prošlo téměř 500 žen, které si díky němu s nadšením vybudovaly okouzlující a přitom jednoduchý svěží šatník. Ale především prošly obrovskou proměnou, která jim doslova změnila život. Klíčem ke spokojenosti je totiž sebevědomí.

 

A co něm říkají?

„Vďaka kurzu som si ujasnila typ postavy a veci, ktoré mi slušia. Lektorka bola milá a veľmi ochotná. Konzultovala nad rámec očakávaní. Páčilo sa mi časové rozloženie. Každý týždeň nejaká téma, logicky zoradená a časovo zvládnuteľná. Zároveň jasne ohraničený čas a cieľ – za 4 týždne mať presnú predstavu, čo mi sluší a nejaké veci si stihnem aj kúpiť. Zuzana Lišková

Naučila jsem se, že ve skříni nepotřebuji tisíce kousků,
naučila jsem se na chvíli zastavit, popřemýšlet, kdo jsem, co nosím, proč to nosím a co bych nosit vlastně chtěla a co pro to můžu udělat 🙂 naučila jsem se kombinovat barvy a to, že lépší je zaplatit za kvalitu
Naučila jsem se, že to jak se oblékáme, tak opravdu tak působíme na okolí aneb šaty dělají člověka 🙂
Zkusila jsem v práci dva outfity, jiné než jak se běžně oblékám a tolik pochval, jak mi to sluší. 🙂
Přítel mě pochválil za prázdnější skříň a za můj outfit a doslova řekl: hmm ten kurz, fakt dobrý!
Takže za mě určitě kurz stojí za to. Pro člověka, který je úplný začátečník, má milion kousků ve skříni, neví jaké barvy si má obléct a jak vše zkombinovat bych ho klidně koupila kurz jako dárkový poukaz 🙂 „

Lenka Novotná

„Míša je úžasné lektorka a její kurz naprosto předčil moje očekávání. Teď už vím, že některé trendy věci mojí postavě prostě slušet nebudou a nemusím tedy na ně zaměřovat svou pozornost. Vím, jaké barvy se ke mně hodí a jak je kombinovat. Její kurz byl jak balzám na duši.“

Katy Pokorná

„Rozhodně neváhej a běž do toho. Skvěle připravený kurz i s podklady, které mohu zpětně využít a znovu se k nim vracet. Úžasné rady, když jsi nejsem jistá, je vše dobře vysvětleno i s názornou ukázkou. V podstatě individuální přístup. No prostě super. Hodně mi to pomohlo s určením problematických částí, jak je zamaskovat, vhodnost střihu, výběr materiálů, určení barevného typu, určení stylu tak, aby nebyl můj šatník chaotický. Bylo by toho ještě mnohem víc, ale to by bylo snad na knihu. Jednoduše řečeno, Michaelko moc moc děkuji jsi úžasná.“

Draha Ravašová

„Kurz bych určitě doporučila. Mně pomohl uvědomit si, co od svého šatníku chci – abych zohlednila to, co je dobré pro moji postavu a taky zájmy či práci, a ne to, co je módní výstřelek nebo co sedí kamarádce (která může mít jiný tvar postavy nebo být jiný barevný typ). Také jsem zjistila, že mi chybí dost základních kousků, které potřebuji doplnit. Vytvořením celých outfitů si ulehčím rozhodování a ubyde zbytečné postávání před skříní s pocitem, že „nemám“ co na sebe.“

Táňa

„Zjistíš, jaké barvy jsou pro tebe lichotivé, jaké střihy zvýrazní to hezké a potlačí to nedokonalé. Zjistíš, čeho se vyvarovat a co naopak do šatníku zařadit máš, abys mu dodala šťávu a nádech své osobitosti. Možná zjistíš, že jsi na sebe dlouho zapomínala a že to chceš změnit a že se chceš začít o sebe víc starat a cítit se dobře, i když jdeš jen na hřiště s dětmi nebo nakoupit do obchoďáku. Míša tě v tom nenechá, poradí a naučí tě, abys to příště už zvládla sama. „

Vlasta Suprunová

„Velmi mě posunulo, že jsem zkoušela Míšiny tipy na sobě, určitě budu teď na jaře hodně vyhazovat a nákupy budu dělat uvážlivě a hledat kvalitu. Pochopila jsem, že jsem se dost zahlcovala zbytečnostmi bez rozmyslu. Efektivnost je skvělá vlastnost, v šatníku bych jí dříve nehledala. Po absolvování kurzu ji tam určitě časem nastavím. Moc děkuji, Míšo, jsi profík, navíc krásná a ještě komunikačně tak zdatná, že umíš jednoznačně poradit, avšak s otevřeným prostorem pro klientku, aby si mohla najít to své, pravé, vhodné. Suprový kurz.“

Jarka

„Se stylistkou „za zády“ jsem si ujasnila, které barvy a kousky oblečení jsou pro mou postavu vhodné. Pohrála jsem si s moodboardem mého nového šatníku a udělala průvan v tom stávajícím. Už vím, co mám dokoupit, abych vše mohla lehce kombinovat.“

Petra Křížová

„Jestli se chceš cítit skvěle, získat sebevědomí a nechceš už dál zoufale civět do plné skříně, neváhej a zkus tento skvělý kurz! Zbavíš se nepotřebných věcí, které ti prekáží, a získáš skvělý šatník, který se nakombinuje sám.“

Lucie Houbová

„Kurz mi pomohol určiť môj farebný typ a následne si vytýčiť farby šatníku, ktoré mi sedia. Vytvorila som si moodboard, ktorý ma prinútil zamyslieť sa nad mojím štýlom obliekania. Prevetral môj šatník, ukázal mi ako kvalitne nakupovať a v neposlednom rade som vďaka nemu opäť zakúsila radosť z módy a ženskosti. Vďaka stylistke Miške bol celý kurz nabitý dobrou energiou a nadšením pre módu, ktoré zaručene prenesie aj na vás. Ďakujem! „

Mária Petrášová

Krása a styl nejsou jen pro krásky z časopisů. I vám to může slušet při každé příležitosti. Stačí jen mít fungující návody, porozumět tomu, jak opticky vyrovnat postavu a jak fungují barvy – a pak už se jen zlepšovat díky praxi, zpětné vazbě i motivaci. A přesně tohle pro vás mám v kurzu Efektivní šatník na míru.

Krása a styl nejsou jen pro krásky z časopisů. I vám to může slušet při každé příležitosti. Stačí jen mít fungující návody, porozumět tomu, jak opticky vyrovnat postavu a jak fungují barvy – a pak už se jen zlepšovat díky praxi, zpětné vazbě i motivaci. A přesně tohle pro vás mám v kurzu Efektivní šatník na míru

A nekončíme, čekají na vás 4 další bonusy

E-book Efektivní šatník na míru

Celý kurz budete mít přehledně na jednom místě v uceleném e-booku. Můžete se tak k lekcím vracet, kdykoliv budete chtít.

E-book Zorganizovaný šatník s pomocí komínků

Nika z Komínky speciálně pro vás připravila e-book, jak si prakticky a přehledně zorganizovat svůj šatník. Najdete v něm mnoho tipů, jak uspořádat a zónovat šatník, co by v každém šatníku rozhodně nemělo chybět a také skvělé tipy na organizéry a úložné systémy. Představí vám jejich výhody, nevýhody a mnoho dalšího.

Master Class Síla doplňků

Doplňky umí náš outfit oživit a udělat krásnou stylovou tečku. Proto jim věnujeme zvláštní pozornost. Probereme boty, kabelky, šperky, šály, klobouky, brýle i opasky. Ukážeme si, jaké pořídit doplňky, aby náš efektivní šatník nerušily, ale naopak vkusně podtrhly.

Master Class Business oblékání do kanceláře

Master Class pro všechny ženy, které chtějí působit rozhodně, sebevědomě a vždy upraveně. Prozradíme si největší prohřešky, které do business prostředí nepatří. A stanovíme si pilíře business šatníku, které budou v souladu s naším vyladěným efektivním šatníkem.

„Kurz mi úplně změnil pohled na oblečení, šatník, nakupování, kombinování. Začala jsem dělat velké změny a cítím se při tom skvěle, jako jiný člověk. Doporučuji ho tedy každé ženě, která chce se cítit skvěle sama se sebou a cítit více lehkosti a radosti v životě.“

Kristýna

Cena tohoto jedinečného kurzu je

 

Původní cena

7 470 Kč

Limitovaná nabídka

3 735 Kč

Platbu si můžete rozdělit i na 3 splátky po 1 290 Kč.

 

Za své peníze dostanete:

– 22 svižných video lekcí po 10ti minutách.

– Snadné návody krok za krokem ve formátu PDF připravené k vytištění.

– Přehledné checklisty s akčními kroky ke každé lekci.

– 3měsíční podporu v soukromé facebookové skupině

– 3 skupinové online konzultace

– bonusy  v hodnotě 5000 Kč

 

Tato exkluzivní limitovaná nabídka platí jen pár dnů.

Když si spočítáte, kolik zbytečných věcí máte ve skříni, pak se vám investice do vašeho stylu a sebevědomí rozhodně vyplatí.

Nejčastější otázky

u

Je tento kurz pro mě?

Kurz je určený všem ženám, které touží mít pár skvěle kombinovatelných kousků místo přeplněné skříně. Naučíte se, jak si efektivně poskládat šatník, získáte podrobný návod a vše si pod mým vedením vyzkoušíte.

u

Musím si nakoupit komplet nový šatník?

Rozhodně NE. Ze své zkušenosti vím, že u většiny žen k velkým výsledkům stačí malá změna. Důležité je definovat základy šatníku a na nich pak stavět.

u

Mám velikost 46, je tento kurz pro mě?

Ano, v kurzu se věnujeme nadměrným i podměrným velikostem. Malým i vysokým postavám a skládáme šatník individuálně dle vaší jedinečné postavy. Žádné všeobecné poučky nečekejte – poskládáte si efektivní šatník NA MÍRU.

u

Nemám Facebook, jak využiju Tvoji podporu?

Pokud nejste na síti Facebook a nevyužijete podporu ve skupině, pořád máte možnost se mě na cokoliv zeptat na živých koučovacích hodinách, které budou probíhat za Zoomu, kam se jednoduše můžete připojit. Záznam vám pak příjde do mailu.

u

Chci si poskládat business šatník, je kurz pro mě?

Ano, v kurzu si vytvoříte outfity do kanceláře i na volný čas. Pracuji často s manažerkami z velkého businessu, které cestou domů chtějí strávit aktivní odpoledne se svými dětmi. Jejich šatník tedy musí být dost flexibilní. Navíc jeden z bonusů je kompletní kurz business oblékání pro profesionálky, které chtějí vystupovat sebevědomě, rafinovaně a rozhodně.

Zakladatelka a leader týmu Michaela Tutko patří mezi TOP 20 ČESKÝCH STYLISTŮ podle ankety Modio

Michaela Tutko módní stylistka Praha_personalstyling

Michaela Tutko

Jsem milující máma, ambiciózní žena a nevyléčitelná optimistka, která najde řešení úplně na všechno. Najdu ho i pro váš styl, stojí za mnou:

 • 10 let práce v módním stylingu,
 • zkušenosti z Dubaje i z prestižního londýnského studia Image 1st na Oxford Street,
 • praxi na přehlídkách Londýnského Fashion Weeku.

A především stovky příběhů mých českých zákaznic a zákazníků, kteří se v novém stylu prostě cítí líp.

{

"Nejkrásnější pocit pro mě je, když se mým klientům mění život před očima.“