10týdenní online kurz

Objev svou image

 

Vybudujte základy pro své sebevědomí
s pravidly, jak být komplexně krásná.

Od vlasů až k botám.

 

Už brzy budu otvírat další běh kurzu!

„Jdi do toho. Byly to skvěle strávené týdny, které jsem si užila. S chutí jsem se pouštěla do úkolů a hlavně zkoumání vlastního šatníku. Vyzkoušela věci, které bych si na sebe normálně nevzala a hlavně jsem se víc přiblížila sama k sobě. Nelituji ani jedné minuty, kterou jsem nad kurzem strávila. Změnilo mě to a dodalo sebevědomí. Rady k líčení a účesu už byly jen třeničkou na dortu.“
Lucie Skácelová

Neodkládejte svých 10 kroků ke kráse a sebejistotě.

5

Bojujete se svou postavou, místo abyste si ji užívala a skvěle oblékala?

5

Potřebujete minimalistický šatník, kde spolu všechno ladí a výběr je záležitostí pár okamžiků?

5

Nevíte, jaké barvy vám sluší, tak raději nosíte černou, bílou a šedou?

5

Ještě jste neobjevila svůj styl a tápete i ve výběru doplňků?

5

Chcete se cítit svěží a přitažlivá, včetně spodního prádla a make-upu?

„Naučila jsem se pravidla, abych se mohla učinit „komplexně krásná“ – určení typu postavy, teplý/studený typ, střihy….přes líčení po úpravu/péči o vlasy. Pokud se v každé z těchto oblastí udělá jen drobná změna k lepšímu, tak to celkově udělá hrozně moc. Pokud se člověk cítí dobře v tom, co má na sobě, jak je nalíčený a jak má upravené vlasy, tak se to projeví i na sebevědomí a to je další střípek k tomu vypadat/cítit se lépe. „
Eva Mayerová

Darujte si 10 týdnů a objevte své sebevědomé já.

Od spodního prádla až po make-up

Perfektní střih

Naučíte se, které střihy sluší vaší postavě, přesně takové, jaká je. Zvýrazníte své přednosti tak, že si nedostatků nikdo ani nevšimne.

Kombinování barev

Podíváme se na zoubek barvám a jejich kombinacím. Zjistíte, jak pracovat s kontrasty a vzory.

Individuální styl

Dopodrobna prozkoumáme jednotlivé styly, pochopíme jejich klíčové prvky a najdeme ten pravý pro vás.

Měnící se postava

Ukážeme si, jak pracovat s šatníkem, když se postava mění – ať vás čeká přírůstek do rodiny, hubnete, nebo máte kolísavou váhu.

Dopodrobna probereme

  • Spodní prádlo
  • Doplňky – boty, kabelky, klobouky, šátky i šperky
  • Sezónní oblečení
  • Monochromatický look

Perfektní make-up, vlasy a mindset

Image ženy není jen o oblečení. Naučíte se přirozeně nalíčit za 7 minut a najdete ten pravý střih vlasů. A především – začnete o sebe pečovat s láskou.

„Uvidíš se mnohem krásnější než se vidíš teď. Míša poradí s každým problém,který člověk sám na sobě nevidí. Je nejlepší. „
Monika Řehořová

Přidejte se do 10týdenního kurzu OBJEV SVOU IMAGE a mějte jednou provždy jasno v tom, co vám opravdu sluší.

Na co se můžete v kurzu těšit?

5

Objevíte laskavost sama k sobě

Styl a sebevědomí jsou hluboce niterná témata. Ve spolupráci s Idou Peťkovou, psycholožkou a osobní koučkou, se budeme věnovat i mindsetu – jak přistupovat ke změnám a zářit sebejistotou nejen navenek, ale i v hloubi duše. Dostaneme vaši vnitřní krásu na povrch a svůj obraz v zrcadle si zamilujete.

5

Budete krásná a sexy i ve spodním prádle

Spodní prádlo je základ každého outfitu. Ukážu vám, jak ho vybírat, aby skutečně zvýraznilo ženské křivky a nestrhávalo vám body za celkový dojem.

5

V oblečení, které prostě skvěle sedí, získáte sebevědomí

Půjdeme skutečně do hloubky. Pochopíme, co které postavě škodí a co naopak fantasticky prodá její přednosti. Doplníme si konkrétní kombinace střihů pro různé typy. Na snadno pochopitelných příkladech ukážu, jak opticky vyvážit střihy, aby působily harmonicky. Inspiraci najdeme i u celebrit – ukážeme si na nich, čím si škodí a co jim naopak sluší.

5

Sladíte se do barev, které milujete

Vytěžíme z barev maximum – naučíme se, jak je kombinovat, jak je nosit v různých ročních obdobích a jak funguje psychologie barev u důležitých životních změn. Ukážu vám, jak si vybírat lichotivé odstíny a pracovat s kontrasty. Představíme si také konkrétní příklady oblíbených monochromatických looků.

5

Dáte jasně najevo, kdo jste a kam kráčíte

Osobitá žena umí pracovat se svým stylem – proto si vysvětlíme jejich klíčové prvky. Konečně pochopíte, proč vám k sobě některé oblečení ne a ne ladit, a najdete pro sebe jedinečný styl.

5

Ohromíte detaily, protože na těch záleží

Podrobně si probereme doplňky – boty, kabelky, šperky, klobouky, opasky, šátky, šály i brýle. Osvěžíte s nimi i klasické osvědčené kombinace oblečení.

5

Budete vědět, co na sebe po celý rok

Dám vám typy na sezónní oblečení, jako jsou kraťasy a plavky. Pro mnoho žen je také výzva sladit všechny ty zimní vrstvy – společně probereme, jak na to.

5

Váš šatník bude flexibilní

Ukážeme si, jak pracovat s šatníkem, když se nám mění postava, ať už je důvodem přírůstek do rodiny, výkyvy váhy nebo cílená práce na postavě.

5

Jedinečná za každé příležitosti

Probereme oblečení na speciální příležitosti, aby vás finančně nezruinovalo a zároveň vám neskutečně slušelo.

5

Make-up a účes, který nejen sluší, ale hlavně vás baví

A jak vytvořit dokonalou vizáž – naučíme se krásně přirozeně nalíčit za 7 minut probereme si taky účesy, které vám budou zaručeně slušet.

„Kurz mi přinesl úplně jiný pohled na to,jak se mám oblékat,že každá žena může vypadat pěkně a upraveně, ať už má jakoukoliv postavu.Naučila jsem se, jak si vybrat barvy ,které mi sluší, jak je zařadit a kombinovat ve svém šatníku. A že člověk nemusí mít plné skříně oblečení, ale stačí mít pár chytře zvolených kousků. „

Zuzana Hemelíková

jak vytřídit šatník online kurz
jak vytřídit šatník online kurz
personalstyling_michaela_tutko_Objev svou image_III

Najděte svou sebejistotu. Pomůžu vám s tím.

BONUSY, KTERÉ VÁS PODPOŘÍ

1. BONUS

4týdenní kurz Efektivní šatník na míru – hned po zaplacení dostanete přístup

Leden je ještě daleko a proto využijte můj bonus už teď. Projděte si zdarma 4týdenní kurz Efektivní šatník na míru, který je základním kamenem pro naši navazující 10týdenní práci v kurzu Objev svou image.

Modul 1

Pochopíte střihy pro reálnou postavu

Modul 2

Určíte si své barvy a styl

Modul 3

Zorganizujete si šatník

Modul 4

Naučíte se efektivně nakupovat

2. BONUS

Skupinová koučovací hodina s Monikou Minaříkovou na téma vlasy

Nejste si jistá barvou, střihem nebo jak o své vlasy správně pečovat? Můžete to osobně probrat s Monikou Minaříkovou, kadeřnicí, kterou možná znáte z pořadu Sama doma na ČT1. S vlasy svých VIP klientů kouzlí už více než 15 let a její specializací jsou proměny .

3. BONUS

Skupinová koučovací hodina s Idou Peťkovou na téma MINDSET

Ida inspiruje druhé k osobnímu i profesnímu růstu. Věří v seberozvoj a v to, že když chceme, dokážeme vlastní změnou ovlivnit i své okolí. Ida speciálně pro vás připraví hodinu, kde vás provede změnami v šatníku, image, ale i v životě, abyste znovu objevily své ztracené sebevědomí.

4. BONUS

E-book Zorganizovaný šatník s pomocí komínků

Nika z Komínky speciálně pro vás připravila e-book, jak si prakticky a přehledně zorganizovat svůj šatník. Najdete v něm mnoho tipů, jak uspořádat a zónovat šatník, co by v každém šatníku rozhodně nemělo chybět a také skvělé tipy na organizéry a úložné systémy. Představí vám jejich výhody, nevýhody a mnoho dalšího.

5. BONUS

Master Class Business oblékání do kanceláře

Master Class pro všechny ženy, které chtějí působit rozhodně, sebevědomě a vždy upraveně. Prozradíme si největší prohřešky, které do business prostředí nepatří. A stanovíme si pilíře business šatníku, které budou v souladu s naším vyladěným efektivním šatníkem.

6. BONUS

Pánský styling a bonusový týden navíc

Chcete pomoct vyladit image i svému muži? V bonusovém týdnu vám prozradím, jak na to. Jako stylistka pomáhám s vytvořením perfektní image i mužům a ráda vás to naučím.  Prozradím vám mé tipy a triky na nákupy, tak aby jim to opravdu slušelo a to nejen v kanceláři.

7. BONUS

5 koučovacích hodin navíc

Pro všechny ty, které se nemohou účastnit klasických koučovacích hodin každý čtvrtek od 18:00, jsem přidala 5 koučovacích hodin každý druhý čtvrtek od 10:00. Můžete si tak vybrat čas, který vám vyhovuje více.

„Sice budeš muset přehodnotit a překopat svůj šatník, ale stojí to ta to! Líbil se mi přístup Míši a její nakažlivý optimismus. Ušetří Ti do budoucna peníze, protože nebudeš nakupovat impulzivně. Moc se mi líbily bonusy, které byly součástí kurzu. Osobní konzultace se stylistkou a kadeřnicí.“
Kateřina Chalupová

Pojďme společně vytvořit vaši jedinečnou image.

Jak bude kurz probíhat?

5

8 výukových modulů

Po dobu 8 týdnů každé pondělí zveřejním nová videa a pdf materiály s aktuálním tématem.
Poslední dva týdny budete mít čas dohnat vše, co jste v průběhu kurzu nestihli – stále s podporou ode mne i od skupiny na ZOOMu. Stihly jste všechno včas? Využijte čas a pojďte ještě do větší hloubky ve všem, co vás zajímá.

5

12 skupinových koučovacích hodin

Potkávat se budeme jednou týdně ve skupině na Facebooku a na pravidelných setkáních na ZOOMu.

5

10 vláken na otázky ve Facebookové skupině

Chcete názor na svůj outfit, účes nebo make-up? Můžete mi psát libovolné otázky a já i můj tým na všechno odpovíme.

Lenka Vornhagen

Modul 1

Mindset – jak být sebevědomá a stylová

Modul 2

Spodní prádlo – základ šatníku

Modul 3

Perfektní střih – půjdeme do hloubky

Modul 4

Osobitý styl – jak ho objevit a aplikovat

Modul 5

Barvy – psychologie a jak je kombinovat

Modul 6

Jak na změny postavy a speciální příležitosti

Modul 7

Doplňky a sezóní oblečení

Modul 8

Dokonalé denní a večerní líčení

„Nájdeš si vdaka kurzu svoj styl, farby, strihy, materiály, ušetríš kopec času, penazi a zlej nálady z toho, že ti určite typy oblečenia proste nesedia a budeš siahať po farbách a strihoch pre svoju postavu. A hlavne šatník nebudes mat preplnený vecami, ktoré nenosis…pár kombinovatelych veci a si šik❤️“
Slávka Masárová

Přidejte se k nám a pusťte svou vnitřní krásku konečně ven!

Co je součástí kurzu?

5

Videa plná inspirace a informací

Srozumitelné lekce s konkrétními příklady i praktickými cvičeními. Po skončení videa budete přesně vědět, jaké kroky potřebujete udělat ke své lepší image. Videa budou nahraná v členské sekci na webu.

5

Pracovní listy a další materiály

Abych vám budování dokonalého stylu co nejvíce usnadnila, dostanete k lekcím i slidy, pracovní listy a přehledné checklisty.

5

Pravidelná setkávání na ZOOMu

Při živých setkáních zodpovím vaše dotazy včetně otázek, které mi napíšete ve skupině. Na záznam vysílání se můžete podívat kdykoliv.

5

Moje komentáře k vašim outfitům

Každý týden budu vyhlašovat vlákna, ve kterých vám dám zpětnou vazbu na vaši novou image s konkrétními tipy na vylepšení.

5

Zpětná vazba od ostatních žen

Na své outfity a nápady budete pravidelně dostávat cennou zpětnou vazbu od dalších 2 stylistek z mého týmu Personal Styling i od ostatních účastnic kurzu. Podpořme se vzájemně!

„Jo, jo jo. Změní ti to život a pohled na tebe. Tvé oblékání, sebevědomí. Nejlepší, co mě mohlo potkat. „
Eliška Navrátilová

Kurz startuje 15.1. a potrvá do 22.3.2024

Kurz startuje 15.1. a potrvá do 22.3.2024

Co řekly o kurzu Objev svou image jeho absolventky:

Monika Řehořová

„Na jaře 2022 jsem měla možnost projít s Míšou úžasný online kurz Objev svou image. Díky Míše jsem pochopila, který styl mi opravdu sedí, jaké barvy mi lichotí, dokážu si sestavit outfit při pohledu do skříně. Dnes můžu sebevědomě vyrazit kamkoliv a stále se do oblečení neschovávat. To byl můj velký problém, stále něco maskovat, ale krůček po krůčku to opravdu jde. Hodně mi pomohlo, že vše co si obleču, stále fotím!!! Nepředstavitelné byly opasky, Míšu jsem přesvědčovala, že to nejde, že přece nemám pas. Dnes díky opasku najednou pas mám. Ještě jednou velké díky, opravdu se cítím skvěle.“
Monika Řehořová

Lenka Novotná

„At do toho urcite jde, ze je to jak pro zacinajici tak pokrocile 🙂 a ze mi to zmenilo zivot nebo minimalne nasmerovani kudy se vydat v nakupování :))) ale ne vazne! Teorie praxe vše bylo perfektní. Velmi mi kurz pomohl pochopit mou postavu a vhodny styl, take barvy a jakou roli hrají doplňky :)“
Lenka Novotná

Hana Janošťáková

„Vedela jsem o stylingu hodne, ale i tak mi neco rikalo: „Jdi do toho!“ A tak jsem sla. Ziskala jsem u Misi v kurzu vic, nez na mnoha webech dohromady. Konecne se mi podarilo rotlousknou muj celozivotni problem s oblekanim. Clovek umi radit druhym, ale obleknout sam sebe je to nejtezsi. Misa me to dokazala naucit. Je usmevave slunicko a velky profik. Nauci to i vas.“
Hana Janošťáková

Jana Kubalová

„Celý život jsem se nějak oblíkala a ani nevím proč, nějak se to zkrátka vyvinulo. Nikdy jsem se ale ve svém oblečení necítila extra dobře. A pak přišel Míši kurz a já dostala odpovědi na to, PROČ se ve svém oblečení necítím dobře a dostala taky návod, JAK si svůj šatník poskládat jinak, aby mi v něm bylo líp. A opravdu. Za celý kurz jsem si pořídila max 3 nové kousky. Nic víc. A už teď se ve svém oblečení cítím mnohem lépe než kdy dřív. A hlavně, vím, co mi v šatníku chybí a co si chci a potřebuji dokoupit. Takhle ve svých rukou jsem své oblékání ještě nikdy neměla, je to vcelku osvobozující pocit :-)“
Jana Kubalová

Radka Horáková
„Kurz byl úžasný, plný skvělých informací a cenných rad. Na konzultační hodiny jsem se vždy velmi těšila, neboť Míša je pozitivní člověk, který dokáže svou neustálé dobrou náladu předávat i na ostatní.“
Radka Horáková
Jana Šustková

„Určitě běž do toho. Naučíš se jaký jsi barevný tip, jaký střih Tvé postavě bude slušet, jak sladit oblečení do detailu, aby Ti slušelo, podtrhnout svou krásu muke- up a hlavně získáš sebedůvěru a sebejistotu.“
Jana Šustková

Leona Zavadilová

„Líbit se a být připravená na jakoukoliv událost během dvou minut. Ve skříni bude oblečení míň ale samé krásné kousky ve kterých vynikneš.“
Leona Zavadilová

Barbora Drábková
„Najde sama sebe a vše co se vizáže týče pro její osobu a získá větší sebevědomí.“
Barbora Drábková
Kateřina Špráchalová

„Pochopila jsem, jak pomocí tvarů, barev a vzorů ovlivnit to, jak vypadáme v oblečení a jak oblečení ovlivňuje to, jak se cítíme a jak působíme na okolí. Kurz mi pomohl uvědomit si můj styl oblékání a že těch stylů existuje mnoho a každý si to musí uvědomit sám, co je mu blízké. Stylista může pomoci správně nasměrovat, ale neurčuje nikomu jeho styl, je to vždy na osobnosti toho klienta. Také vím, kde co seženu a jakou věc vlastně potřebuju, abych vše správně doladila :)“
Kateřina Špráchalová

Michaela Drapelová
„Díky kurzu jsem se začala starat o to jak vypadám, po letech mateřství už to byla potřeba. Moc se líbila možnost na vše se doptat a poradit se konkrétně pro své potřeby.“
Michaela Drapelová

“ Ať do toho jde! Že i když se jí může zdát, že je to dost peněz, tak ve finále se jí ty peníze vrátí v podobě toho, že bude nakupovat efektivněji a ještě jí to bude opravdu slušet 🙂 Nejvíc se mi líbilo, že člověk měnil šatník postupně. Že se kladl důraz na to, aby se v tom cítil dobře. Ne na trendy. Ale abych to byla opravdu já 🙂 Přineslo mi to hlavně sebevědomí (po 5 letech na mateřské jsem cítila, že bylo potřeba s tím něco udělat :), zájem o módu/styling, samozřejmě tenčí ale efektivnější šatník a také nadšeného manžela 🙂 Nejen z toho, co nosím nyní, ale i z toho, že jsem začala měnit šatník i jemu :))“
Jana Nováková

Není proč váhat. Krása nepočká

Nejčastější otázky

Mám za sebou kurzu Efektivní šatník na míru. Je tento kurz pro mě?

Ano. Kurz Objev svou image navazuje na Efektivní šatník. Po dobu 10ti týdnů vás provedu vaší transformací. Témata probereme do hloubky a přidáme si i nová témata pro váš perfektní vzhled.

Nebyla jsem v kurzu Efektivní šatník na míru a bojím se že nebudu stíhat ten návazný kurz.

Efektivní šatník na míru jsem přidala k tomuto kurzu jako bonus. Videa k EŠ budeš mít k dispozici hned po zaplacení. Kurz OBJEV SVOU IMAGE začíná až 15.1., takže budeš mít dostatek času si vše prostudovat. Pokud to ani tak nestihneš, nevadí, můžeš se k němu kdykoliv vrátit. V kurzu OBJEV SVOU IMAGE si můžeš jet svým vlastním tempem, na konci budeš mít 2 týdny navíc, kdy můžeš vše dohnat i s mojí podporou. Také můžeš přeskočit některá témata a vrátit se k nim, až pro Tebe budou aktuální.

Jak bude kurz probíhat?

Každé pondělí vám nahraju videa a pdf materiály na web do členské sekce. Potkávat se budeme ve Facebookové skupině, kde bude i vlákno na otázky. Ve čtvrtek budeme mít skupinovou koučovací hodinu na Zoomu, její záznam bude jak na webu, tak ve skupině. 

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je pro všechny ženy, které chtějí na sobě pracovat. Vybudovat si pevné základy pro své sebevědomí, jedinečný styl, ženskost a krásu.

Pro koho není kurz vhodný?

Pro ty, co čekají zázraky přes noc. A nejlépe bez práce. Najít svůj styl a vytvořit si funkční šatník je proces a cesta, je to velmi podobné jako s hubnutím. Budeš si postupně budovat vztah k sobě, šatníku i ke svému sebevědomí. A moje milá, bude to chtít na tom zapracovat. Ale neboj, nebudeš v tom sama. Já Tě krok po kroku povedu a slibuji, že to bude zábava.

Chci si poskládat business šatník, je kurz pro mě?

Ano, v kurzu si vytvoříš outfity do kanceláře i na volný čas. Pracuji často s manažerkami z velkého businessu, které cestou domů chtějí strávit aktivní odpoledne se svými dětmi. Jejich šatník tedy musí být dost flexibilní. Navíc jeden z bonusů je Master Class Business oblékání pro profesionálky, které chtějí vystupovat sebevědomě, rafinovaně a rozhodně.

Chci být osobní stylistka. Je tento kurz pro mě?
Ano. V kurzu podrobně probereme témata, která je nutné znát pro práci osobní stylistky. Získáte přehled, co reálné ženy trápí a jaká jsou řešení. Po skončení kurzu budete připravená vyrazit do terénu a pomáhat.
Musím si pořídit celý nový šatník?
Ne, mým cílem je naučit vás pracovat s tím co máte, tak aby to opravdu ladilo. Nový image neznamená nutně nový šatník. Stačí ho jen doplnit.
Nosím barefoot boty a takže sekce o botách nebude pro mě.

V modulu o doplňcích nebudeme probírat jen boty, ale také kabelky, šperky, šátky, klobouky. To vše můžeš vyladit k barefoot botám. V minulém běhu kurzu jsem měla holky s BF botami a krásně jsme vymyslely osobitou image i s nimi.

Chystám se zhubnout, mám problém se štítnou žlázou, chystám se otěhotnět. Je kurz pro mě?

Ano, budeme se v jednom modulu zabývat vyloženě tím, jak řešit svůj šatník, když se nám mění postava. Navíc já hubnu taky, takže v tom budeme spolu.

Bojím se, že nedokážu objevit svoji image.

Každá žena je jedinečná a krásná. S mojí podporou to zvládneš i Ty. Pěkně krok po kroku. V kurzu se budeme potkávat každý týden. Bude tak zajištěna má individuální péče.

Jsem máma na mateřské, je to pro mě?

Rozhodně ano, já jsem taky máma. A věř nebo ne, taky jsem po porodu sklouzla do “teplákového období”. Porod je obrovská transformace nás samotných. Změní se nám postava i vkus. Já Tě postupně navedu, jak se zase cítit krásně sama se sebou. A věř mi, že dřív nebo později si všimne i Tvé okolí (rozuměj chlap).

Mám velikost 46, je tento kurz pro mě?

Ano, v kurzu se věnujeme nadměrným i podměrným velikostem, malým i vysokým postavám, a skládáme šatník individuálně podle vaší jedinečné postavy. Žádné všeobecné poučky nečekej – poskládáš si efektivní šatník NA MÍRU své postavě, stylu i barevnému typu.

Je kurz přístupný i z mobilu a tabletu?

Ano kurz si můžeš projít i z mobilu a tabletu. Veškeré materiály a záznamy z koučovacích hodin budou nahrané v členské sekci na webu, kterou si pohodlně projdeš i z mobilu.

Nemám Facebook a nechci si ho zakládat, je to problém?

Není, setkávat se budeme každý týden osobně na Zoomu a záznamy z koučovacích hodin budou nahrané i ve členské sekci na webu, kde budou i veškeré výukové materiály.

Zakladatelka a leader týmu Michaela Tutko patří mezi TOP 20 ČESKÝCH STYLISTŮ podle ankety Modio

Michaela Tutko módní stylistka Praha_personalstyling

Michaela Tutko

Jsem milující máma, ambiciózní žena a nevyléčitelná optimistka, která najde řešení úplně na všechno. Najdu ho i pro váš styl, stojí za mnou:

  • 10 let práce v módním stylingu,
  • zkušenosti z Dubaje i z prestižního londýnského studia Image 1st na Oxford Street,
  • praxi na přehlídkách Londýnského Fashion Weeku.

A především stovky příběhů mých českých zákaznic a zákazníků, kteří se v novém stylu prostě cítí líp.

{

"Nejkrásnější pocit pro mě je, když se mým klientům mění život před očima.“

Napište mi svůj e-mail a budete první, kdo se dozví, až budu otvírat další běh kurzu.