Těším se na viděnou ve workshopu Perfektní střih oblečení!

Startujeme 20.11. 2023

Právě jsem vám poslala e-mail s instrukcemi, zkontrolujte si prosím svou e-mailovou schránku. Nenašla jste ho v ní? Tak bude ve složce s hromadnou/spam/promo poštou. Prosím přesuňte ho do doručené pošty, ať už vám ode mě nic neunikne.

Stále jste ho nenašla? Napište mi na [email protected], vyřešíme to.

A ještě něco – teď máte 30 minut na rozmyšlenou, jestli chcete VIP variantu kurzu za 190 korun.

3

Staňte se VIP a využijte workshop na maximum

Co obsahuje VIP balíček?

Trvalý přístup na 3 roky

Nenechte se tlačit časem. Ve standardní verzi máte přístup ke všem výukovým videím jen na 10 dní, s VIP balíčkem na 3 roky. K lekcím se tak můžete kdykoliv vrátit.

Přehledné pracovní listy a checklisty v PDF

Usnadním vám cestu k vaší nové sebejistotě – k videím dostanete i pracovní listy s přepisy všech lekcí a přehledné checklisty jako průvodce k bezvadnému stylu. Odškrtávat si jednotlivé kroky a vidět na sobě změnu je tak skvělý pocit!

Možnost výhry 10týdenního kurzu Objev svou image

Na konci workshopu losujeme jednu z VIP členek, která zcela zdarma získá můj nejdelší komplexní online kurz. V koučovacím kurzu si postavíte nejen základy skvěle padnoucího minimalistického šatníku, znalosti barevného ladění a dokonalého make-upu za 7 minut, ale hlavně pevného sebevědomí a jedinečné image. Kurz startuje v lednu 2024.

Cena VIP balíčku je 190 Kč
 
Což je méně, než cena jednoho špatně zvoleného trika.

Nejčastější otázky

Kde najdu videa z workshopu?

Videa nahraju vždy po skončení živého workshopu do členské sekce na webových stránkách, včetně PDF materiálů. Přístup k nim budete mít 3 roky.

Kdy získám PDF materiály?

Materiály včetně přehledných checklistů vám pošlu e-mailem hned ráno v den konání živého workshopu. Ať se můžete připravit.

Je workshop přístupný i z mobilu a tabletu?

Ano, workshop si můžete v klidu pustit na tabletu nebo mobilu.

Nemám účet na Facebooku, je to problém?

Není. Kompletní workshop najdete na webové platformě a živá vysílání budou probíhat na Zoomu. Facebook ani jiná sociální síť není potřeba.

Termín živého workshopu?

Uvidíme se 5 dnů za sebou vždy živě na Zoomu v 18:00 od 20. do 24. listopadu.

Co když se mi termín nehodí?

S VIP vstupenkou budete mít přístup k workshopu 3 roky, můžete se něj podívat a vracet se k němu, kdykoliv se vám to bude hodit.

Kdy proběhne losování kurzu Objev svou image a jak se dozvím výsledek?

Poslední den workshopu probíhá na Zoomu v pátek 24. 11. od 18 hodin. Na konci vylosujeme jednu z VIP členek – ta vyhraje kurz Objev svou image v hodnotě 15 000 Kč, který bude startovat v lednu 2024. Den po slosování potvrdím jméno výherkyně ještě e-mailem.

Je workshop podobný jako první část Master Class Šik a ženský šatník?

Ne, tentokrát budeme probírat konkrétní střihy jednotlivých kousků oblečení a jak je nejlépe využít pro různé typy postav.

Mými online kurzy prošlo už více než 2000 žen.
Co o nich říkají?

„Poprvé mi někdo řekl, že si mám uvědomit, kam budu oblečení nosit a podle toho si ho vybírat. Taky že základ šatníku má každý jiný a musím si ho upravit podle sebe, sestavit si komplety a vyfotit se v nich, abych si později usnadnila výběr. A nakupovat opravdu jen to, co mi sluší a ne to, co se mi líbí.“
Martina Linhová

„Začala jsem se si outfity plánovat, fotit se v nich, ale hlavně jsem se po čas kurzu začala víc věnovat sobě. Přemýšlím jinak o tom, co si kupuji, co už ve skřínimám a co si oblékám a hlavně co tím o sobě říkám svému okolí
Danka Kaplanová

„Mám představu, co nakupovat a jak kombinovat. Nakupování je teď konkrétní, když vím, co chci. Díky tomu je člověk sebevědomý a nenechá si něco namluvit od prodavačky. Nikdy jsem nebyla shromažďovací typ, co nesloužilo, muselo pryč, ať v e-mailu, v kuchyni nebo ve skříni. Ale i když jsem si myslela, že tam mám jen nejnutnější věci (třídím oblečení po půl roce až po roce), tak stejně bylo co vyměnit a to podle typu postavy, barevného ladění oblečení atd. Děkuji za vše, byla to skvělá investice do sebe.❤️
Silvie Dietlová

Vytvořte si minimalistický, jednoduchý šatník vašich snů, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit.

Zakladatelka a leader týmu Michaela Tutko patří mezi TOP 20 ČESKÝCH STYLISTŮ podle ankety Modio

Michaela Tutko módní stylistka Praha_personalstyling

Michaela Tutko

Jsem milující máma, ambiciózní žena a nevyléčitelná optimistka, která najde řešení úplně na všechno. Najdu ho i pro váš styl, stojí za mnou:

  • 10 let práce v módním stylingu,
  • zkušenosti z Dubaje i z prestižního londýnského studia Image 1st na Oxford Street,
  • praxi na přehlídkách Londýnského Fashion Weeku.

A především stovky příběhů mých českých zákaznic a zákazníků, kteří se v novém stylu prostě cítí líp.

{

"Nejkrásnější pocit pro mě je, když se mým klientům mění život před očima.“