To je věčné téma a teď nastalo období, kdy po nich nejčastěji saháte. Dnes pro vás osobní stylistka Míša Tutko připravila návod, jak kombinovat sukně a silonky.

jak nosit černé silonky

K černým botám je to jednoduché, tam vždy můžete bezpečně sáhnout po černých silonkách/punčocháčích. Jejich hustota závisí na tom, jak hřejivé chcete, aby byly. Pokud jste zimomřivá, tak v chladném období jistě oceníte punčocháče s příměsí kašmíru.
Ty jsou super hřejivé a najdete je třeba v Calzedonia. Čím více jsou průhledné, tím méně hřejí, za to však dělají krásnou siluetu nohy.

Černé silonky a punčocháče v kombinaci s černými botami vám nohu vždy prodlouží a zúží.

Můžete zvolit i černé silonky se vzorem pro oživení outfitu. Vytvoříte tak z jinak
decentní kombinace oblečení zajímavý outfit.

Zajímavou kombinací jsou i černé silonky a barevné (i bílé) boty.

Pokud máte světlý outfit a světlé boty, budou černé silonky příliš kontrastní. Vyměňte je za hnědé. Ne tělové, ale tmavě hnědé!

Pokud máte rády trochu extravagance nebo hravosti, můžete zvolit i barevné silonky, tak aby vám zapadaly do celkové koncepce outfitu.

Pár inspirací od módní stylistky: Jak nosit sukně a nezmrznout 

jak nosit barevné punčocháče
módní stylistka radí jak nosit červené punčocháče
Jak nosiť černé silonky se vzorem
Jak kombinovat boty a punčocháče
Černé silonky s puntíky k sukni
Silonky jako módní doplněk
hřejivé punčocháče s príměsí kašmíru

Teď už víte, jak na to, tak zbývá vysvětlit svým tělovým silonkám, že musí z domu.

A pokud se ještě pořád ptáte proč:

  • Tělové silonky deformují nohu a nohy v nich vypadají jako beztvaré válce. Celkový dojem z outfitu tak bude zbytečně špatný.
  • Lesklé tělové silonky vám nohy super rozšíří.

Jestliže nosíte tělové silonky proto, abyste zakryla barevné nerovnosti kůže – křečové žíly, modřiny, světlé nohy. Existuje na to vychytávka v podobě make-upu na nohy od značky Sally Hansen (mají v DM drogerii nebo na Notinu) Sally Hansen Airbrush Legs tónovací sprej na nohy | notino.cz. Skvěle kryje, nebarví a fakt drží.

Pokud by ste potrebovali poradiť obraťte se na osobní stylistku, ta vám poradí a pomůže vybrat jedinečné kombinace podle vašeho typu postavy, preferencí a životního stylu. Vyzvedněte své přednosti a zapomeňte na nedostatky jednou provždy.

autor článku: osobní stylistka Michaela Tutko