To je věčné téma a teď nastalo období, kdy po nich nejčastěji saháte. Dnes pro vás osobní stylistka Míša Tutko připravila návod, jak kombinovat sukně a silonky.

 

jak nosit černé silonky

K černým botám je to jednoduché, tam vždy můžete bezpečně sáhnout po černých silonkách/punčocháčích. Jejich hustota závisí na tom, jak hřejivé chcete, aby byly. Pokud jste zimomřivá, tak v chladném období jistě oceníte punčocháče s příměsí kašmíru.
Ty jsou super hřejivé a najdete je třeba v Calzedonia. Čím více jsou průhledné, tím méně hřejí, za to však dělají krásnou siluetu nohy.

Černé silonky a punčocháče v kombinaci s černými botami vám nohu vždy prodlouží a zúží.

Můžete zvolit i černé silonky se vzorem pro oživení outfitu. Vytvoříte tak z jinak
decentní kombinace oblečení zajímavý outfit.

Zajímavou kombinací jsou i černé silonky a barevné (i bílé) boty.

Pokud máte světlý outfit a světlé boty, budou černé silonky příliš kontrastní. Vyměňte je za hnědé. Ne tělové, ale tmavě hnědé!

Pokud máte rády trochu extravagance nebo hravosti, můžete zvolit i barevné silonky, tak aby vám zapadaly do celkové koncepce outfitu.

Pár inspirací od módní stylistky: Jak nosit sukně a nezmrznout 

jak nosit barevné punčocháče
módní stylistka radí jak nosit červené punčocháče
Jak nosiť černé silonky se vzorem
Jak kombinovat boty a punčocháče
Černé silonky s puntíky k sukni
Silonky jako módní doplněk
hřejivé punčocháče s príměsí kašmíru

Teď už víte, jak na to, tak zbývá vysvětlit svým tělovým silonkám, že musí z domu.

A pokud se ještě pořád ptáte proč:

  • Tělové silonky deformují nohu a nohy v nich vypadají jako beztvaré válce. Celkový dojem z outfitu tak bude zbytečně špatný.
  • Lesklé tělové silonky vám nohy super rozšíří.

Jestliže nosíte tělové silonky proto, abyste zakryla barevné nerovnosti kůže – křečové žíly, modřiny, světlé nohy. Existuje na to vychytávka v podobě make-upu na nohy od značky Sally Hansen (mají v DM drogerii nebo na Notinu) Sally Hansen Airbrush Legs tónovací sprej na nohy | notino.cz. Skvěle kryje, nebarví a fakt drží.

Pokud vás zajímá, které boty vám prodlouží nohy (a nemyslím tím ty na podpatku) a kterou kabelku zvolit, aby vám zbytečně nepřidávala kila, tak mrkněte na moji novou Master Class Jak nosit doplňky jako hvězda, 

Pokud by ste potrebovali poradiť obraťte se na osobní stylistku, ta vám poradí a pomůže vybrat jedinečné kombinace podle vašeho typu postavy, preferencí a životního stylu. Vyzvedněte své přednosti a zapomeňte na nedostatky jednou provždy.

autor článku: osobní stylistka Michaela Tutko