5denní workshop ZDARMA Perfektní střih oblečení Termín 20.-24.11.2023

Už jste četla spoustu článků, jak oblékat postavy tvaru hrušky, jablka atd? A pomohlo vám to?

Nejspíš ne, protože nejste kus ovoce, ale konkrétní žena s jedinečnou siluetou.

  • Pojďte pochopit svou postavu, jaká skutečně je
  • Najděte střihy, které jí budou lichotit
  • Naučte se triky, jak opticky zúžit výraznější partie

Jen teorie ke změně nestačí. Rozhodněte se jít do akce a vytvořte si kombinace, v kterých zazáříte. Ať už nikdy bezradně nestojíte před skříní plnou chaosu. 

S 5DENNÍM WORKSHOPEM ZDARMA si vytvoříte jednoduchý, perfektně padnoucí a nadčasový šatník na míru.

Stačí kliknout a přihlásit se 🙂

Ne každá z nás se může pochlubit křivkami 90-60-90, ale to neznamená, že nemůžeme být i tak krásné, dokonalé a sexy. Stačí jen zvolit správný střih a barvu oblečení, použít pár chytrých triků a vše správně skombinovat. Pokud stále tápete a nejste si jistá, co sluší právě Vám, není nic jednoduššího, než sledovat můj mini kurz oblékání, kde Vás pravidelně krok po kroku naučím, co nosit a jak být krásná i s nějakým tím kilem navíc.

Stačí jen zvolit správný střih a barvu oblečení, použít pár chytrých triků a vše správně skombinovat. Pokud stále tápete a nejste si jistá, co sluší právě Vám, není nic jednoduššího, než sledovat můj mini kurz oblékání, kde Vás pravidelně krok po kroku naučím, co nosit a jak být krásná i s nějakým tím kilem navíc. Nebojte se na cokoliv zeptat, ráda Vám poradím. Pokud si stále nebudete jistá, nebojte se využít mých služeb osobního stylisty. Velká prsa – objem hrudníku je podstatně širší, než boky. Mohou být i široká ramena.

Plné křivky – přesýpací hodiny – Máte jasně definovaný pas, souměrná prsa a boky. Svou hmotnost máte rovnoměrně rozdělenou po celém těle. Mezi přesýpacími hodinami a plnými křivkami je rozdíl v celkovém objemu. Plné křivky mají vyvinutá prsa a větší boky. V obou případech jste majitelkou jedné z nejvíc sexy postav.

Hruštička – tato postava se vyznačuje těžším spodkem – malá prsa i ramena a objemnější boky a stehna. U hodně hubených žen stačí, když jsou jejich boky širší než obvod hrudníku.

Malá postava – pokud Vaše výška je menší než 165 cm

Vysoká postava – pokud Vaše výška je více jak 180 cm

Milé dámy, tak jak to máte, našli jste se? Pokud ne, klidně napište a já Vám pomohu.

Ale pamatujte, neexistuje špatná postava, jen špatné oblečení. I nenápadné detaily a barvy umějí opticky čarovat a pomohou právě vám vypadat tak, jak jste si vždycky přála.

Nebojte se na cokoliv zeptat, ráda Vám poradím. Pokud si stále nebudete jistá, nebojte se využít moji Master Class Šik a ženský šatník, kde se problematice postav věnuji dopodrobna.

Vaše Miška