Jako osobní stylistka se často setkávám s otázkami: Jak to mám udělat, aby můj outfit dostal šťávu? Jak vystoupit z davu? Jak dostat barvy do mého šatníku? Jak oživit business look? Zkoušela jsem zkombinovat oblečení, ale pořád tomu něco chybí, není to ono.

Na všechny tyto otázky je většinou jedna jednoduchá odpověď.

Nepodceňujte doplňky!

Doplňky jsou nepostradatelnou součástí outfitu. Dnes si probereme jeden z nich, který všechny každý den nosíme u sebe. Ano dámy, mluvím teď o vaší kabelce!

Jak moc si uvědomujete svoji kabelku? Nosíte ji hrdě, ukazujete ji? Pečujete o ni, aby stále vypadala jako nová? Není to náhodou tak, že po návratu z práce ji odložíte na botník, ráno ji znovu nacpete k prasknutí a tak pořád dokola? Tak takhle ne!

V kabelce je naše největší síla, je to (kromě bot) ten nejskvělejší módní doplněk! I ten „nejobyčejnější outfit“ dokáže rozzářit perfektní kabelka.

Nemusíte si nutně kupovat luxusní model, který stojí více než váš měsíční nájem. Bohatě si vystačíte s kvalitním modelem a můžete si ji ozvláštnit. Doplňte ji například krásným šátkem, který uvážete na ucho. A nezapomeňte o ni hlavně pečovat, doprovází vás celý den, tak si to zaslouží :-).

Jak vybrat tu správnou kabelku? A jaké modely by vám neměly chybět?

Nepotřebujete šuplíky narvané taškami, postačí vám základní modely se kterými si na 100% vystačíte.

 

  • Schopper bag. Ta by měla být ideálně kožená a velmi jednoduchá. Tu pak můžete nosit téměř všude. Do práce, na jednání, pochůzky. Já říkám, že do této tašky se vám vejde celý váš svět 🙂 a proto je to můj nejoblíbenější model a zároveň můj žhavý tip. Úžasné tašky koupíte například od BaooBaoo, Coccinelle, nebo Bagind
  • Cross body bag. Úchvatný model, který milují ženy po celém světě. Zajistí vám volné ruce, vypadá neskutečně stylově a navíc pomáhá opticky protáhnout a zeštíhlit postavu. Sice se do ní nevejde půlka chleba, kterou koupíte po cestě z práce, ale na to máte přece síťovku ne!? 🙂 Doporučuji si ji pořídit i v různých variantách a barvách, nebudete litovat!
  • Clutch (psaníčko) Psaníčko není jen do divadla, nebo na párty. Dokáže skvěle a neotřele doplnit o běžný outfit. Doporučuji si jej vzít i například na rande. Budete pak působit křehce a velmi žensky.

A to je vše, milé ženy! Budou vám stačit 3 kvalitní kabelky. A to je konec nacpaným šuplíkům 🙂

Pokud si i přes náš chytrý a praktický článek stále neumíte vybrat vhodnou kabelku a zkombinovat ji s vaším outfitem, vyzkoušejte nákupy se stylistkou. Módní stylistka se  o vás a váš šatník postará.

Autor článku: Lucie Galková, osobní módní stylistka pro Brno