Jsme zodpovědní za to, co máme právě teď na sobě. Každý viditelný detail o nás něco vypovídá. Jak velkou roli ve Vašem životě, hraje Váš styl? Pravdou je, že lidé kolem nás vnímají každý detail našeho zevnějšku. To jak vypadáme, o nás prozrazuje, jací jsme. Zdá se Vám tato věta povrchní? Zamyslete se, jakým klíčem identifikujete lidi ze svého okolí.

První dojem trvá méně než 5 sekund, za tuto krátkou dobu si o nás ten druhý vytvoří své mínění, které se pak těžko mění. Svou image si proto vytvořme tak, abychom ten první dojem měnit nechtěli a nemuseli. Dbejte proto pečlivě na výběr svého oděvu a obuvi a celkově na svůj zevnějšek.

Svou budoucnost tvoříš tím, co děláš DNES, ne tím co uděláš zítra.

Pokud tedy toužíte po novém zaměstnání, či povýšení, oblečte se tak jako byste ho již dosáhli. Je důležité, aby Váš šatník a botník odpovídali Vaší kariéře a osobnosti. Nedovolte, aby Vaše image poddimenzovala Vaše schopnosti a výsledky. Je těžké působit sebevědomě a profesionálně, pokud Vaše image není sebevědomá a profesionální.

Momentálně prožíváme klidnou část roku a před sebou mnozí z nás mají ještě pěknou dávku nesplněných snů. Krom toho tu byl konec roku a začátek roku nového, kdy jsme ten starý sumarizovaly a do nového si klademe různá předsevzetí. Zamyslete se tedy nad tím, po čem opravdu toužíte a přizpůsobte tomu svou image. Navíc je čas povánočních slev, využijte to tedy k nákupům toho pravého oblečení a bot. Pokud si nevíte rady, nebojte se oslovit profesionálního stylistu.